Turystyka | afirt.eu
Lip 16

Kołobrzeg noclegi

Noclegi nad morzem

Nasz Bałtyk to od wielu lat preferowany kierunek wczasów Polaków, jak również wielu zagranicznych turystów. Nic dziwnego – Bałtyk to piękne wybrzeża, klify, zapierające dech w piersi wydmy, a także o wiele tańsze noclegi, które pozwalają ograniczyć koszty urlopu. I to właśnie powód dlaczego Polacy coraz chętniej wybierają Czytaj dalszą część wpisu »

Lut 4

Wakacje to najlepszy czas na przyjazd do Świnoujścia. Mimo, że baza noclegowa jest bardzo bogata i zróżnicowana, zawsze na przełomie lipca i sierpnia pojawia się ten sam problem. Mianowicie jeśli ktoś nie zarezerwował pobytu z wyprzedzeniem, w tym terminie może mieć problem ze znalezieniem Czytaj dalszą część wpisu »

Sty 29

W trakcie planowania podróży nie bierzmy tylko i wyłącznie pod uwagę zabytków, jakie możemy zobaczyć. Zastanówmy się również, co możemy w danym miejscu zjeść. Podróże to nie tylko oglądanie, zwiedzanie, ale to także nowe doznania smakowe. Podczas planowania znajdźmy w danym miejscu ciekawą restaurację, bądź też lokal serwujący dania kuchni regionalnej. Czytaj dalszą część wpisu »