Lis 20

Każda dziewczyna marzy o posiadaniu długich, mocnych włosów. Jednakże tylko niektóre z kobiet dostały taki prezent w spadku od genów rodziców.
pokrzywa
Pewne dziewczyny mają długie i gęste kędziorki, które dodają im wiele uroku i urody. Inne jednakże posiadają słabe, bardzo rzadkie włosy, które dają im sporo powodów do zmartwień. Włosy słabe są trudne do ułożenia, nie nadają się do większej ilości fryzur, bo ich objętość jest niezadowalająca. Dziewczyny, które nie posiadają bogatej fryzurki próbują jakoś zaczesać własne włosy, żeby ich ilość wyglądała na większą i gęstszą. Jednakże takie rzeczy pochłaniają sporo czasu z rana oraz wymagają zastosowania różnych środków fryzjerskich takich jak lakiery czy pianki do włosów. A jak wiadomo, zbyt duża ilość takowych specyfików działa niekorzystnie na stan naszych włosów, gdyż prócz tego je obciąża.

Pierwszym krokiem na polepszenie stanu włosów jest dobra dieta , a dodatkowo łykanie witamin, mikroelementów oraz picie dobranych ziół. Nie od dziś jest wiadome, że zioła czynią cuda. Ziołem w szczególności korzystnym na cebulki jest pokrzywa. Zioło to powinno się łykać w pigułkach, jak również wypijać zaparzone. Pokrzywa występuje też jako dodatek do wcieranek do włosów. Jej właściwości wpływają bardzo dobrze na stan owłosienia , a ponadto cebulki. Kolejnym cennym ziołem jest skrzyp polny. Skrzyp także można przyjmować jako napar lub pod postacią pigułek. Oprócz tego jest wiele płynów do wcierania w skórę głowy, które zawierają skrzyp i idealnie odżywiają skórę głowy , a dodatkowo porost nowych włosów. Powinno się jednakże pamiętać, iż przyjmując skrzyp polny i pokrzywę trzeba uzupełniać witamy z grupy B. W ogólności bardzo dobra dieta, mająca w sobie owoce, warzywa, błonnik jest bardzo dobra dla nas i naszego owłosienia. Oprócz tego codzienne przyjmowanie witaminy i ziół da w sumie działanie pięknych włosów, o jakich marzyliśmy.
Polecamy: bolerka komunijne.Komentowanie wyłączone.