Kobieta | afirt.eu
Lis 20

Najbardziej popularne obuwie w tym sezonie to kolory spokojnego beżu i brązu lekkie odcienie szarości, a także te odznaczające się naturalnym kolorem jak na przykład koralowy. Niezwykle atrakcyjne w tym momencie są tak zwane buty jazzówki odpowiednie w podobny sposób do spódnic a także sukienek. Są to niezmiernie gustowne obuwie przypominające gwiazdorski nurt. Czytaj dalszą część wpisu »

Lis 20

Wszystkie osoby płci pięknej powinny obliczać swoje dni płodne, aby poznać kiedy można uprawiać seks bez używania zabezpieczenia. Tego typu kontrolowanie jest bardzo często trudne i nie zawsze daje pewność. Dlatego należy w większości przypadków używać zabezpieczenia, chyba że para chce mieć dziecka.

„Naturalne planowanie rodziny” w skrócie NPL sprowadza się do sposobu kalendarzykowego, kiedy to kobieta wyznacza kiedy następuje owulacja oraz kiedy to ma dni niepłodne. Jest to dość niewygodne, gdyż jest zależne od wielu aspektów takich jak np. temp ciała.
Czytaj dalszą część wpisu »

Lut 3

Osoby, które dbają o siebie wyglądają lepiej i czują się lepiej, dlatego też warto zafundować sobie czasem wizytę w gabinecie kosmetycznym, który oferuje tak szeroką gamę zabiegów, że z pewnością każdy wybierze taki, który będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Można zdecydować się na bardzo małe zabiegi takie, jak regulacja brwi wraz z henną, które jednak już skutecznie poprawiają nasz Czytaj dalszą część wpisu »

Sty 25

Większość ludzi zna bardzo prosty przepis na ciastko na naleśniki. Jest on bardzo prosty i łatwo go zapamiętać, ponieważ do ich  przyrządzenia potrzebne są tylko jajka, mąka, woda, a także mleko. Do ciasta warto dodać szczyptę soli, a jeśli chcemy by były one bardzo puszyste można użyć wody gazowanej, a także dosypać łyżeczkę proszku do pieczenia. Czytaj dalszą część wpisu »

Lis 15

Buszowanie po sklepach ewidentnie są atutem kobiet. Mogą oddawać się nim w 100%, nie zważając na nic. Kiedy wejdą do sklepu świat jakby się magicznie dla nich zatrzymywał. Jedni sugerują, że to zamiłowanie, inni natomiast, że choroba, czy też bezsilność. Oceniając okiem faceta uznajemy za w wyższym stopniu bliższą prawdy drugą tezę. Dla nas jest niezrozumiały fakt ile czasu można patrzeć, przymierzać i ponownie przymierzać i tak kilka razy, po czym oddać ciuszek. Czytaj dalszą część wpisu »