Paź 2

„27 sukienek” to film reżyserki takich amerykańskich hitów jak: „Step up” czy „Narzeczony mimo woli”. Ta komedia romantyczna opowiada historię Jane (w tej roli urocza Katherine Heigl znana z serialu „Chirurdzy”), która ma za sobą 27 ślubów i wesel jako druhna 27 par.

W szafie ma 27 sukienek, które zakładała w zależności od tematyki wesela. Dlatego też w szafie znajdziemy wielobarwne suknie balowe, hinduskie czy chińskie. Jane jest organizatorką wesel i wieczorów panieńskich. Bierze aktywny udział w wyborze i przymiarkach sukien w salonach ślubnych przyszłych Młodych Panien.

Jak nikt potrafi doradzić odpowiedni tort, bukiet, muzykę czy salę na wesele. Zna się też doskonale na modzie weselnej. Rola Jane jako druhny odpowiada jej, jednak fakt, że sama nie ma co marzyć o sukni ślubnej przyprawia ją o dreszcze. Sytuację podgrzewa wścibski dziennikarz, który postanawia napisać artykuł o „weselnym” życiu Jane. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że treść artykułu ośmiesza wieczną druhnę (27 razy na ślubie jako druhna!).

Oliwy do ognia dolewa Tess – siostra Jane, która pojawia się niespodziewanie i od progu rozkochuje w sobie szefa Jane, w którym i ona zakochana jest potajemnie. Tess prosi siostrę o organizację ślubu i wesela. Jane nie potrafi wyobrazić sobie swojego ukochanego w garniturze ślubnym u boku innej i to jeszcze jej własnej siostry. Dziewczyna postanawia w końcu wyjawić swoje uczucia do swojego szefa  i walczyć o jego względy. Czy uda jej się zdobyć serce Georga? Czy przełamie się i odmieni swoje życie miłosne? Aby się tego dowiedzieć, polecam obejrzeć film – 27 sukienek.
Polecamy: pasmanteria hurt i detal.Komentowanie wyłączone.